TikTok reklama

Oslovte celosvětové publikum pomocí reklamní služby TikTok

Propagace vaší firmy na TikToku se vyplatí – tato oblíbená sociální síť a reklamní platforma nabízí nejen širokou uživatelskou základnu, kterou můžete proměnit ve své zákazníky, ale také řadu různých reklamních formátů, včetně videí ve feedu, značkových hashtagů a značkových efektů, které umožňují vytvářet poutavé a interaktivní reklamy s vysokým konverzním potenciálem.

TikTok je jednou z nejrychleji rostoucích sociálních sítí současnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně nové reklamní médium, není zde zatím taková konkurence jako na jiných PPC platformách, například na Facebooku.

Díky tomu zde můžete snadno a relativně levně oslovit obrovské množství lidí.

PRACUJEME S VÁMI

Proč si vybrat Top Digi Marketing pro reklamu na TikTok?

Získejte nejlepší možné výsledky s naší strategií TikTok ADS

Pokud chcete získat nové zákazníky pro své firemní webové stránky nebo e-shop, vytvoříme pro vás účinnou reklamní kampaň na TikToku, která bude cílit na relevantní zákazníky, kteří jsou připraveni koupit vaše produkty nebo služby.

Přestože TikTok vznikl teprve v roce 2016, téměř okamžitě se stal jednou z nejoblíbenějších sociálních platforem.

Její uživatelská základna roste nejrychleji ze všech sociálních sítí a je velmi oblíbená i v České republice, což firmám, jako je ta vaše, nabízí jedinečnou šanci navázat kontakt s potenciálními zákazníky a oslovit je svou skvělou nabídkou.

Jak bude naše spolupráce vypadat?

Dostaneme vás na "FOR YOU" stránku!

Mezi ostatními sociálními sítěmi TikTok vyniká v zapojení svého publika. Jeho uživatelé velmi rádi sdílejí příspěvky, takže zde můžete snadno získat opravdu velký dosah.

O kvalitách TikToku svědčí i to, že se jej snaží napodobit stále více dalších sociálních sítí.

TikTok je známý svým zábavným a kreativním obsahem, což z něj činí ideální platformu pro propagaci produktů a služeb, které oslovují zejména mladší demografickou skupinu.

Ale nejen ty – na TikToku již najdete uživatele všech věkových skupin, mezi nimiž jsou jistě i vaši budoucí věrní zákazníci.

100M + zobrazení

TikTok se také výrazně zaměřuje na obsah vytvářený uživateli, což znamená, že můžete využít sílu svých stávajících zákazníků k propagaci svých produktů a služeb.

Tím, že zákazníky povzbudíte k vytváření a sdílení obsahu souvisejícího s vaší značkou, můžete svou firmu ještě více zviditelnit.

PPC reklama na TikToku je pro podniky účinným způsobem, jak zvýšit povědomí o značce, podpořit prodej a vybudovat si trvalé vazby se zákazníky.

Pokud tedy chcete své podnikání posunout na vyšší úroveň, je načase začít inzerovat na TikToku.

Proč byste měli inzerovat na TikToku?

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PLATFORMA NA SVĚTĚ

S 3 miliardami uživatelů TikToku a 59 % uživatelů starších 24 let se tato platforma stala jedním z nejrozsáhlejších a nejpotenciálnějších sociálních médií, kde se mohou značky prosadit.

INSPIRATIVNÍ PLATFORMA

TikTok vyniká v řízení poptávky, což dokazuje 12,3 miliardy zájemců o hashtag #TikTokmademebuyit.

PŘÍVĚTIVÝ ROZPOČET

Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně novou platformu, která zahrnuje reklamu, jsou náklady na kampaň TikTok téměř vždy rozpočtově příznivější než u reklam na Facebooku a Googlu.

Proč jsme "TOP" na TikTok reklamu?

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI

ZVÝŠENÍ KONVERZÍ

NÁRŮST ANGAŽOVÁNÍ

ZVÝŠENÍ POČTU ZHLÉDNUTÍ VIDEA

GENERACE LEADŮ

Získejte od nás více informací!

Přidej se k nám do rodiny!

Úspěšně! 🙂 Ops! Něco se pokazilo, zkus to prosím znovu...