Marketing sociálních sítí

Marketingové služby sociálních médií

Dosáhněte výsledků s marketingovými službami sociálních médií

Účast na sociálních sítích je dnes pro většinu firem základem úspěšného online marketingu. Jakmile totiž chybí místo, kde vaši stávající i potenciální zákazníci tráví spoustu času, je to jako byste je posílali ke konkurenci.


Rozhodně však nestačí být pouze na sociálních sítích. Musíte na nich vytvořit lákavou firemní stránku, naplnit ji atraktivním obsahem, pravidelně ji aktualizovat, pečovat o komunitu, šířit povědomí o značce, využívat chytrou propagaci ke zvýšení vlastního vlivu a zvýšení prodeje služeb a produktů.

Pomůžeme vám správně rozjet marketing na sociálních sítích, proto nechte těžkou práci na nás.

Co vám přinese služba marketingu na sociálních sítích:

Dobře cílená strategie

Na základě cílů a charakteristik zákazníků určíme, co zveřejnit na sociálních sítích. Pak už jen stačí nápady aplikovat.

Postavíme základy vaší komunity

Poskytneme vám konkrétní tipy a triky, jak si získat srdce těch, kteří stále fandí vaší konkurenci.

Výkonnostní reklamní strategie na sociálních sítích

Provedeme audit vaší placené reklamy a navrhneme, jak ji efektivně využít k dosažení vašich marketingových cílů.

Předáme vám hotové profily.

Na základě cílů a charakteristik zákazníků určíme, co zveřejnit na sociálních sítích. Pak už jen stačí nápady aplikovat.

5 důvodů, proč přenechat marketing sociálních médií
Top Digi Marketingu

1.

Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému sledování trendů v této oblasti dokonale rozumíme Facebooku, Instagramu, TikToku, LinkedIn, Twitteru, YouTube a dalším sociálním sítím.

2.

Můžeme vytvořit strategii odpovídající vaší cílové skupině – a na základě přesné analýzy ji realizovat a upravovat.

3.

Postaráme se o vaše sociální sítě od A do Z – od nastavení profilů až po průběžnou správu a zákaznickou podporu.

4.

Rozumíme nejen organickému provozu, ale také reklamám. Každá investovaná koruna se vám mnohonásobně vrátí.

5.

Nemusíte se zavazovat dlouhodobě. Spolupráci s námi můžete kdykoli ukončit, stačí pouze 1 měsíční výpovědní lhůtou.

Jak probíhá spolupráce?

Co pro vás uděláme při přípravě sociálních sítí:

Výběr správných sociálních sítí

Na základě vašich zákazníků, jejich nákupního cyklu a cílů vybereme, které sociální sítě byste neměli vynechat a jejichž potenciál byste měli využít – protože různé skupiny lidí používají různé sociální sítě a nemá smysl být všude, když to nic nepřináší.

Audit stávající situace

Zanalyzujeme váš současný stav, vaše profily na sociálních sítích, vaše interakce a výsledky, kterých dosahujete. Zkontrolujeme propojení mezi vašimi profily na sociálních sítích a vašimi webovými stránkami. Navrhneme způsoby, jak je zlepšit, nebo je rovnou zavedeme.

Analýza konkurence

Analyzujeme sociální profily vašich konkurentů. Zhodnotíme, jak si vedou na sociálních sítích, jak jsou úspěšní, jak komunikují se svými fanoušky a jak využívají placenou reklamu. Ty nejlepší použijeme jako inspiraci pro doporučení, jak dělat marketing na sociálních sítích u vás.

Komunikační strategie na sociálních sítích

Promyslíme komplexní komunikační strategii a doporučíme, jaké typy obsahu publikovat, jak často a v jaké formě. Naučíme vás, kde získat relevantní informace pro příspěvky na základě person a nákupního cyklu a jak vyvolat zájem.

Strategie pro získávání příznivců

Fanoušci, sledující, odběratelé – to jsou ti, které na sociálních sítích chcete. Poradíme vám, jak je přilákat a jak efektivně budovat vlastní komunitu, a to jak přirozeně, tak prostřednictvím placených kanálů. V rámci školení vás naučíme, jak sami vytvářet účinné reklamní kampaně.

Reklamní strategie v sociálních médiích

Na základě vašich cílů zvážíme, jak zapojit placenou reklamu, abyste je splnili. Navrhneme vhodný obsah, grafiku, typ reklamy, rozpočet a cílení. Připravíme nástroj Facebook Business Manager a první kampaň. Budete tak viditelní hned od začátku

Vytvoření a nastavení profilů

Vytvoříme pro vás profesionálně vypadající firemní profily a naplníme je informacemi, grafickými prvky a primárním obsahem. Profily propojíme s oborovými webovými stránkami a předáme vám je připravené k okamžitému použití.

Školení / kurz

Předáním profilu to nemusí končit. Poskytneme vám školení o tom, jak spravovat vybrané sociální sítě, jak je naplnit obsahem, jak zvýšit interakci s fanoušky, jak vytvářet reklamy a celkovou správu profilu. Díky školení budete schopni spravovat své sociální sítě sami, ale můžete se na nás obrátit, kdykoli budete potřebovat pomoc.

Další kroky pro úspěch na sociálních sítích

Komunitu na sociálních sítích si můžete vytvořit sami díky pečlivé přípravě vhodné komunikace a profilů na sociálních sítích, nebo vám ji rádi pomůžeme spravovat. A to v rámci komplexní spolupráce na obsahovém marketingu nebo v rámci běžné správy sociálních sítí.


Zajistíme, aby vše, co bylo v rámci příprav naplánováno a vytvořeno, bylo také správně realizováno. Budeme pravidelně zveřejňovat nové příspěvky na sociálních sítích, reagovat na interakce fanoušků, rozvíjet a rozšiřovat vaši komunitu, plnit stanovené cíle (získávání zákazníků, objednávek, kontaktů apod. prostřednictvím sociálních sítí) a spravovat pro vás reklamu na Facebooku.

Jaký obsah zaujme vaše publikum?

Obsah a formu reklamy je nutné přizpůsobit cílové skupině. Důležité je vymyslet strategii, která bude jedinečná pro konkrétní publikum. Jako příklad můžeme uvést prodejce kloubní výživy. Jeho potenciálními zákazníky mohou být například sportovci, senioři nebo lidé s různými kloubními problémy.

Bude efektivní cílit na tyto tři cílové skupiny stejnou reklamou? Každé publikum má své typické vlastnosti a vyznačuje se odlišnými potřebami. A to i v případě, že mají o výrobek společný zájem.

Jak zvolit strategii, která vám vydělá?

Komunitu na sociálních sítích si můžete vytvořit sami díky pečlivé přípravě vhodné komunikace a profilů na sociálních sítích, nebo vám ji rádi pomůžeme spravovat. A to v rámci komplexní spolupráce na obsahovém marketingu nebo v rámci běžné správy sociálních sítí.


Zajistíme, aby vše, co bylo v rámci příprav naplánováno a vytvořeno, bylo také správně realizováno.

Budeme pravidelně zveřejňovat nové příspěvky na sociálních sítích, reagovat na interakce fanoušků, rozvíjet a rozšiřovat vaši komunitu, plnit stanovené cíle (získávání zákazníků, objednávek, kontaktů apod. prostřednictvím sociálních sítí) a spravovat pro vás reklamu na Facebooku.

Máte přehled o výkonnosti kampaně?

Průběžně analyzujeme všechny výsledky a hodnoty a na jejich základě optimalizujeme kampaně.

Statistiky získané prostřednictvím Google Analytics, Facebook Pixel nebo jiných analytických nástrojů jsou bezcenné, dokud je někdo nedokáže správně přečíst.

Čísla nám poskytují informace o tom, co jsme udělali dobře, ale také o tom, co musíme zlepšit.

Získejte od nás více informací!

Přidej se k nám do rodiny!

Úspěšně! 🙂 Ops! Něco se pokazilo, zkus to prosím znovu...