FACEBOOK & INSTAGRAM REKLAMA

Reklama na Facebooku a Instagramu

V dnešní době může váš profil na Facebooku spravovat každý středoškolák, a to včetně reklam. Pokud však chcete na sociálních sítích vydělávat, obraťte se na Top Digi Marketing.

Navrhneme vám reklamní strategii pro PPC kampaň na Facebooku a Instagramu tak, aby se pro vás sociální média stala skutečně ziskovým kanálem.

Ať už chcete zvýšit povědomí o svých konkrétních produktech, informovat stávající zákazníky o nových produktech nebo získat nové konverze, pomůžeme vám. Zabýváme se také PPC reklamou na TikToku a Pinterestu.

VÝKONNÉ MOŽNOSTI CÍLENÍ

Facebook sleduje uživatele nejen na své platformě, ale sleduje je i mimo Facebook na internetu. Všechny údaje z webových stránek, aplikací, pixelů, souborů cookie a dokonce i z fyzických míst jsou odesílány zpět do Facebooku. Tyto informace pomáhají algoritmu Facebooku přesně cílit a sledovat účinnost a efektivitu kampaní.

MASIVNÍ PODÍL NA TRHU

Podle společnosti Semrush je Facebook třetí nejnavštěvovanější webovou stránkou, hned po Facebooku a Youtube. Tato platforma má nejen obrovskou návštěvnost, ale také 2,7 miliardy aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. Reklamy na Facebooku se neuvěřitelně vyplatí podnikům, které chtějí oslovit široké publikum, konvertovat potenciální zákazníky a generovat nové zájemce.

POKLES ORGANICKÉHO DOSAHU

V minulosti hrál obsah v marketingu na Facebooku zásadní roli. Poté, co Facebook upravil distribuci příspěvků, však nyní stránka na Facebooku oslovuje v průměru pouze 2,2 % z celkového počtu sledujících, což je mizivé procento. Vynikající strategie sociálních médií proto musí kombinovat neplacený a placený obsah.

4 DŮVODY PROČ PŘENECHAT
FB & IG REKLAMY
TOP DIGI MARKETINGU

1.

Na Facebooku inzerujeme již více než 15 let a za tu dobu jsme realizovali stovky marketingových kampaní s různými tématy a rozsahy.

2.

Spravujeme PPC kampaně i na jiných kanálech a za tu dobu už víme, jak v tom chodit – kde chodit po špičkách a kde do toho šlápnout.

3.

Nabízíme komplexní péči – nekončí to nastavením reklamy, připravíme pro vás propracovanou strategii pro získávání nových konverzí a také zajímavý obsah pro vaše sítě.

4.

Prokázali jsme, že naše spravované reklamy PPC na Facebooku sníží náklady na konverzi až o 71 % během prvního měsíce.

Jak bude naše spolupráce vypadat?

Jsme špičková agentura pro digitální marketing

Kvalitní a renomované účty

Pozastavení reklamního účtu během aktivní kampaně je něco, čeho se každý vždy bojí. Jsme si vědomi poznatků z oboru, a proto pro realizaci všech kampaní našich zákazníků vždy používáme důvěryhodné účty, které přinášejí ten nejlepší zážitek z reklamy na Facebooku.

Neomezený rozpočet

Ne každý účet má povolení k tomu, aby na Facebooku využíval obrovský rozpočet, ale naše účty ano. Společnost Facebook uznala naši pověst, což nám umožňuje využívat všechny velikosti společností, od malých a středních podniků až po podniky.

Zkušení inzerenti

Odborníci na reklamu společnosti Mega Digital sledovali a realizovali nespočet kampaní od doby, kdy Facebook povolil reklamní funkce. Tento trh důkladně známe a rozumíme tomu, co Facebook chce. Tyto zkušenosti nám tedy umožňují poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší rady, zkušenosti a efektivní kampaně.

Snadno si spolu nastavíme reklamu na Facebooku a Instagramu:

1. Průzkum a analýza trhu

Pochopení trhu a jeho aktérů je pro náš proces pravděpodobně zásadní.

2. Strategické poradenství

Poskytneme vám optimální strategii založenou na naší analýze trhu a vašich obchodních možnostech, zdrojích a cílech.

3. Vytváření obsahu a médií

Pomocí poutavého obsahu a médií vytváříme bohaté reklamní kampaně, které přitahují pozornost a zapojení pro budování značky nebo podporují kliknutí, zprávy a instalace aplikací pro prodej, v závislosti na vašich cílových cílech.

4. Nastavení kampaně

Naši zkušení odborníci na reklamu vám pomohou vytvořit vysoce výkonné a objektivní kampaně, které přinesou nejlepší obchodní výsledky.

Získejte od nás více informací!

Přidej se k nám do rodiny!

Úspěšně! 🙂 Ops! Něco se pokazilo, zkus to prosím znovu...